Главная страницаРегистрацияВход Пт
17.05.2024
13.23
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: tarasuk  
Форум клубу TSC » Авто розділ » Обговорення різних авто » Ланос-2 SX (В нас десь в автосалонах продаються такі?)
Ланос-2 SX
GalianДата: Чт, 05.04.2007, 15.31 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт народ.Може хтось знає чи в нас в автосалонах є такі тачки.Дуже подобається салон (карти дверей і торпедо),хочу собі таку купити.Може хтось має таку, то напишіть свої відгуки про авто,чи задоволені,краща/гірша за страндартний Ланос.
Наперед всім дякую.

Добавлено (05.04.2007, 15.31)
---------------------------------------------
P.S.
Мається на увазі от така машинка:
http://lanos.com.ua/forum....11f81b7

 
tarasukДата: Чт, 05.04.2007, 16.35 | Повідомлення # 2
Президент
Група: Адміністрація
Повідомлення: 537
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (Galian)
Привіт народ.Може хтось знає чи в нас в автосалонах є такі тачки.Дуже подобається салон (карти дверей і торпедо),хочу собі таку купити.Може хтось має таку, то напишіть свої відгуки про авто,чи задоволені,краща/гірша за страндартний Ланос.Наперед всім дякую.

Добавлено (05.04.2007, 15.31) --------------------------------------------- P.S.Мається на увазі от така машинка:http://lanos.com.ua/forum....11f81b7

Ще не зтикався з таким! Перший раз таке бачу і чую! wacko
Но вигляд панелі КЛАСНИЙ проти стандартної!


Куплю акції ГАЇ, МВС, СБУ ;)
 
leonkillerДата: Чт, 05.04.2007, 16.40 | Повідомлення # 3
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
Незнаю но на Тернопіль авто такого авто ше нема
бо шукав за дверними картами хочу такі собі поставити то таких машин не було
а панель нічого особеного серебряна самоклейка



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua
 
GalianДата: Вт, 10.04.2007, 12.06 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Справа не в наклейках на панелі, а в зміненому дизайні панелі з боку пасажира (відсутність полички), це мені і подобається більше ніж дизайн в звичайних Ланосах.
 
leonkillerДата: Вт, 10.04.2007, 13.00 | Повідомлення # 5
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
Такі бокові карти стоять на Ланосах Спорт
тепер вже ставлять і на Ланос 2

хочу запхати їх собі
А нарахунок самого Ланоса дороговато за такі гроші взяв би менш потужнішу але надійнішу і комфортнішу шкоду фабію



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua


Повідомлення відредагував leonkiller - Вт, 10.04.2007, 13.08
 
GalianДата: Вт, 10.04.2007, 14.45 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи я не знаю її ціни.Підкажіть якщо знаєте,або дяйте лінк, гляну, буду дуже вдячний за поради з приводу доцільності придбання цього авто.Може є якісь коащі варіанти (як от вже запропонований з Фабією, тільки мені вона не дуже подобається).
 
leonkillerДата: Ср, 11.04.2007, 11.13 | Повідомлення # 7
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
Чесно кажучи я не знаю її ціни.Підкажіть якщо знаєте,або дяйте лінк

приблизна ціна SX 12тис баксів
а на рахунок лінка в любому пошуковцю вводите Daewoo Lanos T150 SX
і куча ссилок



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua
 
GalianДата: Ср, 11.04.2007, 14.46 | Повідомлення # 8
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
За такі гроші як я бачу шкоду фабію не купиш, а найдешевша з мотором 1,2 з базовою комплектацією, яка є досить бідненькою. Думаєте варто брати Шкоду?
 
leonkillerДата: Ср, 11.04.2007, 16.49 | Повідомлення # 9
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
а найдешевша з мотором 1,2 з базовою комплектацією, яка є досить бідненькою

Fabia Hatchback Ambiente 1,4i/55kW 5-ст. ручна КПП 12 000
Fabia Hatchback Classic 1,4i/55kW 5-ст. ручна КПП 11 467
Fabia Sedan Ambiente 1,4i/74kW 5-ст. ручна КПП 12 538
Комфорт , якість зборки і ходові якості + безпека
Ланосу ше далеко до такого

Стандартная комплектация Skoda Fabia Classic
Водительская подушка безопасности, иммобилайзер, гидроусилитель руля, регулировка рулевой колонки в двух плоскостях, корректор фар, тахометр с часами, дистанционное открывание багажника, дополнительный стоп-сигнал, задние противотуманные фары, радиоподготовка (4 динамика), подсветка багажного отделения, подкрыльники передние и задние, пакет «плохая дорога», крышка двигателя.

Стандартная комплектация Skoda Fabia Ambiente
Водительская подушка безопасности, иммобилайзер, гидроусилитель руля, регулировка рулевой колонки, корректор фар, тахометр с часами, дополнительный подогрев топлива, дизельный двигатель, дистанционное открывание багажника, дополнительный стоп-сигнал, задние противотуманные фары, подкрыльники передние и задние, радиоподготовка (4 динамика), подушка безопасности пассажира, бортовой компьютер, атермические стекла, разделение заднего сидения 1/3 : 2/3, подсветка багажного отделения, центральная консоль с подстаканником, штурманская лампочка, индикатор внешней температуры, центральный замок, передние электростеклоподьемники, замедленное выключение освещения, пакет «плохая дорога», ABS и дисковые тормоза (для двигателей 74kw), крышка двигателя.



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua


Повідомлення відредагував leonkiller - Ср, 11.04.2007, 17.05
 
GalianДата: Чт, 12.04.2007, 09.36 | Повідомлення # 10
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ж казав що там ЄВРО, а мова йде за ДОЛАРИ! Може три роки тому різниця і була несуттєва, але зараз - більш ніж відчутна. В темі "Допоможіть вибрати авто" на прикладі Октавії можете глянути.
 
funof325Дата: Сб, 16.06.2007, 11.03 | Повідомлення # 11
Група: Свої
Повідомлення: 181
Репутація: 4
Статус: Offline
Це ланос Т150, модель 2005 року, вони не рідкість і в Тернополі їх валом. Один з таких мій тесть два роки тому купив в Тернополі в салоні. Взяв собі із самим сильним мотром (1,6 DOHC) - машинка має досить непоганий дриг + кондиціонер + 14'' легкосплавні диски і 185/65R14 резина (диски були заводські)
За два роки (50 тис. км) заміна полуосей по гарантії, амортизатори, чашки стойок, тормозні колодки, встановлення захисту картера, розпорка на стойки
Бензин А-95 (6,9-7,5 л/100 км), масло Castrol GTX 5W-40


Сім - не вісім!
 
Форум клубу TSC » Авто розділ » Обговорення різних авто » Ланос-2 SX (В нас десь в автосалонах продаються такі?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007