Главная страницаРегистрацияВход Нд
28.04.2024
06.36
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Sany, DjPabik  
Форум клубу TSC » Різні теми » Балачки про все що захочете » Моя максимальна швидкість
Моя максимальна швидкість
BoraДата: Вт, 26.09.2006, 18.56 | Повідомлення # 41
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (funof325)
дурниці говорите

На 2 місяці раніше міг продемонтрувати..... жигуль 2106 мотор 1.6 83 р.в.(зара йому вже 23, коли купляв було 21) десь коло 30 тис після капіталки - на 4 передачі машинка реально розганялася до 150 і більше.... (не по спідометру, тому непонятно шо показуючому пристрою невірю....) при оборотах 5500 яка в нас швидкість? правильно 150.... а раз було викручено на 4 передачі в червону зону.... і обігнана мазда 1.8 карб.
Я б ніколи не писав чогось, якби не був в тому впевнений, або не бачив на власні очі....
Звісно якщо в машинки за 20 років мотор роблений один раз то вона і 100 непоїде.
Доречі цей жигулик після всіх моїх знущань, заміни амортів і поварки стаканів був успішно проданий за один базар (в 10год. ранку після довгих торгів) за 1300 у.е. (ставив на неї 1500)
Висновок свідси один: якщо в машини справний мотор(ну да вірю в жигулях то буває рідко, але ж буває....) вона чесно розганяється до своєї максимальної швидкості.....
Ось так-то...


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
tarasukДата: Вт, 26.09.2006, 20.56 | Повідомлення # 42
Президент
Група: Адміністрація
Повідомлення: 537
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (Bora)
Звісно якщо в машинки за 20 років мотор роблений один раз то вона і 100 непоїде.

НАПРАВДА!!!!!!!!!!!! - Поїде, щей ЯК!!!! tongue :p tongue Памятаєш мою зелену копієчку? Їй вже 34 рочки, вона в гаражі не стояла ніколи (світ побачила 3-и рази) і мотор робився тільки 1 раз на початку 90-х, якщо я непомиляюся!!! І якщо я його цього року не здавав на капіталку він це би їздив і їздив (сказали мотористи після того коли взяли гроші і розклали мотор angry >( angry )!!!
Все залежить від стилю їзди і від того наскільки ти шануєш своє авто!


Куплю акції ГАЇ, МВС, СБУ ;)


Повідомлення відредагував tarasuk - Вт, 26.09.2006, 20.59
 
funof325Дата: Ср, 27.09.2006, 12.05 | Повідомлення # 43
Група: Свої
Повідомлення: 181
Репутація: 4
Статус: Offline
ну от я і кажу, не узагальнюйте, я десь читав якусь статтю про тюнінг, там в копієчному кузові стояв толі інжектор, толі ще якась байда тіпа турбіни чи що, так він на дрегу такі чудеса показував
що саме цікаво, прямо як невидимка, приїде із затепненими вікнами, пару раз якигось ланосів чи зубил повзуває і зриває, ну це так ліричний відступ від теми.
а взагалі то в рекомендаціях по максимальному використанню ресурсу двигуна пишуть, що потрібно підтримувати обороти двигуна від початку найбільшого крутного моменту до найбільшої потужності, для жигуля це від 3600 до 5600. я колись пробував так поїздити, страшно, такий ревун на протязі 20 хвилин не витримаєш, про витрати пального я вже не кажу, тай розкрутити мою шістку до 5 тис. мені не вдавалося, тому і кажу із власного небагатого досвіду, що 150 км для жигуля, принаймні мого, це забагато


Сім - не вісім!
 
BoraДата: Пт, 29.09.2006, 10.12 | Повідомлення # 44
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (funof325)
такий ревун на протязі 20 хвилин не витримаєш

Я робив просто - підкручував музику, поки вона не заглушала рев мотора..... (правда на максимумі і музика недопомагала.....)


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
funof325Дата: Пт, 29.09.2006, 13.32 | Повідомлення # 45
Група: Свої
Повідомлення: 181
Репутація: 4
Статус: Offline
в жигулі музика головна деталь - чим голосніше грає, тим спокійніше їдеш - не чути ні зривів мотора ні стукоту ходової :-)

Сім - не вісім!
 
Zeron_EДата: Пн, 09.10.2006, 19.06 | Повідомлення # 46
Група: Користувачі
Повідомлення: 34
Репутація: 2
Статус: Offline
160 км\год на Opel Rekord 86р. випуску. В мене нажаль ще прав немає. Правда зі значком "У", але катаюсь. В моторі 4 атмосфери, а повинно бути 12-13.

Навіть якщо Вас з'їли - все одно лишається два виходи...
 
Andro_911Дата: Пн, 09.10.2006, 20.58 | Повідомлення # 47
Група: Користувачі
Повідомлення: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
НУ я трошки похвалюся певно! :-)) Їхав максимум на бусі ІВЕКО 1999 року випуску з 4 пасажирами 130 км/год, з гори як їхати з с.Микулинці до с.Мишковичі з гори правда! Обганяв газона ... :-))) biggrin В мене таке саме шо я без прав їжджу...

Трудный путь к цели выбираешь лишь тогда, когда легкий кажется
оскорблением мечты. Или когда сам путь важнее результата.


Повідомлення відредагував Andro_911 - Пн, 09.10.2006, 21.00
 
funof325Дата: Ср, 11.10.2006, 09.23 | Повідомлення # 48
Група: Свої
Повідомлення: 181
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Zeron_E)
Правда зі значком "У"

згідно правил дорожнього руху водії зі стажем до 2 років (здається), якраз зі значком "У", не мають права перевищувати 70 км/год.


Сім - не вісім!
 
BoraДата: Ср, 11.10.2006, 13.14 | Повідомлення # 49
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (funof325)
згідно правил дорожнього руху водії зі стажем до 2 років (здається), якраз зі значком "У", не мають права перевищувати 70 км/год.

ги ги, є таке...... хоча чесно кажучи я з "У" проїздив рівно тиждень..... з швидкостями 90+
даже штраф маю за перевищення.... в березовиці (ще зі знаком "У") - 92 км.....
А зара взагалі буває, що то "У" взагалі нечіпляють.....
На мою думку то "У" має бути на машині до тих пір, поки водій нормально не навчиться на тій самій машині їздити.... (незавадило б чіпляти "У" коли перший раз сідається на незнайому машину.... бо перших пару годин (або днів... в залежності від того наскільки швидко водій звикне до нового авто....) на незнайомій машині навіть водій зі стажем може їхати як нібито він тільки що автошколу закінчив.......
а з нашими то обмеженнями (60 по місту і 90 на трасі) можна і початківцю їздити більше 70 км (тільки за умови, що він їздити вміє.... smile ), правда в розумних межах.... smile


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
Andro_911Дата: Ср, 11.10.2006, 16.01 | Повідомлення # 50
Група: Користувачі
Повідомлення: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Та хто в нас зара дотримується правил дорожнього руху ну тіпа їздить за знаком 60 - 60 за знаком 90-90 внас там де 60 - 100 тиснуть головне шоб не було ментів і дорога гарна була а там де 90 - до 200 залежно в кого яка машина smile biggrin

Трудный путь к цели выбираешь лишь тогда, когда легкий кажется
оскорблением мечты. Или когда сам путь важнее результата.
 
BoraДата: Ср, 11.10.2006, 16.08 | Повідомлення # 51
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Andro_911)
там де 60 - 100 тиснуть

сам доволі часто таким займаюся.....


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
Zeron_EДата: Ср, 11.10.2006, 19.51 | Повідомлення # 52
Група: Користувачі
Повідомлення: 34
Репутація: 2
Статус: Offline
Звичайно, закони треба поважати, але бувають випадки, коли треба і поспішити (догнати бабусю, яка поїхала додому на автобусі і забула свої документи наприклад:)))
Швидко їхати навіть макака зможе...
В Україні машини і за 300 їздили. Може хтось пам'ятає як в Україні кілька років тому був Шумахер зі своїм болідом...


Навіть якщо Вас з'їли - все одно лишається два виходи...
 
bryNETДата: Ср, 11.10.2006, 21.05 | Повідомлення # 53
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Quote (Zeron_E)
Може хтось пам'ятає як в Україні кілька років тому був Шумахер зі своїм болідом...

Це вроді на Хрещатику в Києві було


 
Zeron_EДата: Чт, 12.10.2006, 07.58 | Повідомлення # 54
Група: Користувачі
Повідомлення: 34
Репутація: 2
Статус: Offline
Так, на такому б покататись...

Навіть якщо Вас з'їли - все одно лишається два виходи...
 
funof325Дата: Чт, 12.10.2006, 09.34 | Повідомлення # 55
Група: Свої
Повідомлення: 181
Репутація: 4
Статус: Offline
я мрію поганяти на ралійному авто класу WRC або WTCC.
коли можна по польовій дорозі (це більше WRC стосується)- 110-120 км/год без страху щось загубити (міст, колесо, штурмана) - оце романтика!!!

а взагалі то шановні - ми маємо поважати правила дорожнього руху на автошляхах загального призначення, бо якщо буде багато порушників із наклейкою клубу, це не додасть нам популярності зі сторони оточуючих так і поваги зі сторони учасників інших клубів (тих же хондових мафіозі). я сподіваюсь ви розумієте про що я, а на закритих дорогах творіть, що самі бажаєте, а по місту ми маємо бути зразок для наслідування!


Сім - не вісім!

Повідомлення відредагував funof325 - Чт, 12.10.2006, 09.39
 
bryNETДата: Чт, 12.10.2006, 15.02 | Повідомлення # 56
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Ну от я вже скільки їзджу з віртуозом то він коли є люди на переходах зупиняється навіть якщо при цьому його обжене якийсь жигулик (він потім його ще 3 рази пережене smile )

 
BoraДата: Чт, 12.10.2006, 15.19 | Повідомлення # 57
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
я тоже на переходах зупиняюся..... тоді коли там стоять гарні дівчата, ще даже ручкою їм покажу шоб проходили.... smile

А взагалі я дурний водій.... звичайних пішоходів пропускаю тільки в тому випадку, коли вони вже встигли вийти на дорогу.... Але це як коли, взалежності від того який в мене настрій, буває що всіх пропускаю (але нуууу дууужееее рідко.. )

Добавлено (12.10.2006, 15.19)
---------------------------------------------
Quote (Zeron_E)
Швидко їхати навіть макака зможе...

Несумніваюся, але чи далеко вона заїде? Вот в чому саме цікаве....

Їхати швидко і при цьому не потрапити в халепу - ось це ще треба вміти....


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)



Повідомлення відредагував Bora - Чт, 12.10.2006, 15.22
 
funof325Дата: Пт, 13.10.2006, 13.18 | Повідомлення # 58
Група: Свої
Повідомлення: 181
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Bora)
звичайних пішоходів пропускаю тільки в тому випадку, коли вони вже встигли вийти на дорогу

Пішохід завжди правий! Поки живий!...
Quote (Bora)
Їхати швидко і при цьому не потрапити в халепу - ось це ще треба вміти....

+1


Сім - не вісім!
 
BoraДата: Пт, 13.10.2006, 13.36 | Повідомлення # 59
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (funof325)
Пішохід завжди правий! Поки живий!..

Пішоходи бувають шустрі, або мертві..... smile


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
Andro_911Дата: Пт, 13.10.2006, 15.48 | Повідомлення # 60
Група: Користувачі
Повідомлення: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
НА мою думку потрібно завжди зупинятися на пішоходах, ато закордоном пішохода всюда пропускають навіть не на пішохідному, а в нас хотяб тіки на пішохідних пропускали!!

Трудный путь к цели выбираешь лишь тогда, когда легкий кажется
оскорблением мечты. Или когда сам путь важнее результата.
 
Форум клубу TSC » Різні теми » Балачки про все що захочете » Моя максимальна швидкість
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007