Главная страницаРегистрацияВход Пн
06.05.2024
19.46
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: moZok, DjPabik  
Форум клубу TSC » Гараж » Ремонт » Розбилося скло в авто
Розбилося скло в авто
la2217596Дата: Пн, 11.03.2024, 19.06 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, маю проблему, нещодавно розбилося лобове скло у автівці, там трохи тріщина пішла, в цілому можна їздити і так, але мене естетично це не влаштовує та сумніваюся у тому, що це безпечно. Так ось, як ви гадаєте, треба буде цілком міняти або ж можна ремонт виконати? На що звернути увагу при виборі сервісу?
 
viktorovnauliana711Дата: Пн, 11.03.2024, 19.07 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зрозумію твою ситуацію. Якщо тріщина не дуже велика і не впливає на видимість під час водіння, можливо, варто спробувати ремонт. Однак, я б не ризикувала  і перевірила би це у сертифікованому сервісі. Дуже важливо, щоб ремонт був зроблений якісно, оскільки це стосується безпеки водіння.
 
olkamaslova761Дата: Пн, 11.03.2024, 19.08 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була подібна ситуація. Я вирішила замінити скло, оскільки тріщина може поширюватися в непередбаченому напрямку і стати загрозою під час водіння. При виборі сервісу переконайся, що вони мають досвід у цій справі і використовують якісні матеріали. Краще переплатити, ніж ризикувати своєю безпекою.
 
HzBoyДата: Пн, 11.03.2024, 19.11 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Я хочу поділитися своїм досвідом заміни автоскла в нашому місті. Кілька тижнів тому у мене стався неприємний випадок - камінь від іншого автомобіля розбив заднє скло мого, ситуація не з приємних, думаю, ви розумієте.
Я звернувся до компанії Bitstop Pro, офіційного представника AGC Automotive, і не пошкодував про це. Їх професійний підхід і висока якість роботи вразили мене. Заміна скла пройшла швидко і без проблем, а гарантія на роботу дала впевненість в тому, що я можу спокійно користуватися автомобілем. На сайті можете більш детально дізнатися про ремонт та заміну автоскла https://bitstop.ua/ працюють у багатьох містах України та дійсно мають у цій справі неабиякий досвід.
Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісний ремонт автоскла!
 
sarapoylyДата: Вт, 23.04.2024, 10.07 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлення: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за посилання
 
Форум клубу TSC » Гараж » Ремонт » Розбилося скло в авто
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007