Главная страницаРегистрацияВход Чт
02.05.2024
16.58
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: bryNET  
Форум клубу TSC » Авто розділ » Авто новини » Антигравийная пленка в Киеве.
Антигравийная пленка в Киеве.
ivanlitosenkoДата: Пт, 24.06.2022, 07.47 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Посоветуйте! Ищу, где можно обклеить бампера и капот машины антигравийной пленкой в Киеве. Посоветуйте хорошее СТО.
 
shankovskiyeaДата: Пт, 24.06.2022, 21.18 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Для начала найдите хорошую пленку. Насколько я знаю информацию по этой теме, то лучшая из лучших это Stek. Для того, чтобы у вас была полноценная антигравийная защита https://stekautomotive.com.ua/car-wrapping/ бампера и капота, нужно обращаться к официальному дистрибьютору в Украине. Это компания Stek Ukraine. Преимущество в том , что вы можете не только обратится за материалом, но и заказать поклейку пленки на их официальном установочном центре.
 
evgeniimartynenkoДата: Ср, 14.12.2022, 20.51 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер!
 
zoiachumakДата: Вт, 07.02.2023, 21.07 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Всем привет! Хочу свою машинку защитить. Говорят, что пленка - это надежно. Где это можно сделать в Киеве? Быстро и качественно. Заранее благодарна.
 
makarickckckДата: Вт, 07.02.2023, 22.30 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлення: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Наші дороги, їх не завжди якісне покриття , речовини, якими посипають дороги під час ожеледиці - все це дуже шкодить автомобілям. Особливо вразливими є капот, крила,бампер,фари. Я вирішив захистити кузов свого автомобіля. Звернувся до класних спеціалістів з  Тюнінг - студії ВіпЛайф у Києві. Поспілкувався, послухав пропозиції та й замовив обклеювання авто плівкою https://viplife.com.ua/poslugy/ Відразу змінився зовнішній вигляд машини. Вона стала як нова. Сподобалося спілкування з майстрами та їх робота. Відразу видно, що працюють професіонали.  Все швидко, чітко, злагоджено, спокійно. Я задоволений. Постійно вже звертаюся до них з будь-яких питань по авто.
 
Форум клубу TSC » Авто розділ » Авто новини » Антигравийная пленка в Киеве.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007