Главная страницаРегистрацияВход Чт
02.05.2024
17.51
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: bryNET  
Форум клубу TSC » Авто розділ » Авто новини » Хочу придбати електромобіль
Хочу придбати електромобіль
a_sovДата: Ср, 10.08.2022, 14.27 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто збирається в автомобілях? який електромобіль який краще купити ? що можете порадити яка ціна на нього?
 
HzBoyДата: Ср, 10.08.2022, 14.55 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім, так ви правильно вирішили тому що зараз купувати електромобіль із нинішніми законами набагато швидше, якісніше і дешевше. Один із плюсів ви можете замовити хороший електромобіль в цій компанії https://electro-auto.com.ua/catalog....93c6e2a і вони бистро вам доставлять ту модель яка вам більше сподобається. Можу порадити купити VW Id4 Crozz Prime 4wd, одно из самих надійних варіантів!
 
evgeniimartynenkoДата: Ср, 14.12.2022, 20.51 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Берите!
 
lermontovlermikДата: Чт, 29.06.2023, 11.44 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є в Україні місце, де можна придбати найкращі електромобілі? Я вже давно мрію про екологічне авто, але часто чую розбіжні думки про те, де краще його купити. Може, хтось порадить надійний магазин або автосалон, де можна знайти хорошу угоду і отримати якісний сервіс?
 
kilivivinДата: Чт, 29.06.2023, 11.46 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлення: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно, ринок електромобілів у нас дещо новий, але вже можна знайти кілька надійних місць, де можна придбати навіть электрогрузовик https://voltauto.com.ua/ru/auto/elektromobili/gruzovye/ . Цей сайт спеціалізується на продажу електротранспорту, тому ви знайдете тут все необхідне - від найновіших моделей до автомобілів під замовлення за доступною ціною. Навіть, якщо вам потрібне щось конкретне або ви маєте питання, на сайті є чат-підтримка - завжди готові допомогти та відповісти на всі ваші запитання. Ну і плюсом звичайно є те, що можна додатково придбати комплектуючі запчастини в них також.
 
Форум клубу TSC » Авто розділ » Авто новини » Хочу придбати електромобіль
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007