Главная страницаРегистрацияВход Пн
20.05.2024
00.52
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sany  
Форум клубу TSC » РИНОК » Куплю » Як користуватися CRM системою?
Як користуватися CRM системою?
LevchenkoДата: Сб, 25.09.2021, 15.17 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 186
Репутація: 0
Статус: Offline
Кажуть що є зручна система для управління бізнесом, де можна все налаштовувати під себе і керувати працівниками. Питання - чи правда це? І чи зручно користуватись CRM системою?
 
HzBoyДата: Сб, 25.09.2021, 15.17 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно зручно, а чому ні? Просто не розумію, в ній можна налаштувати все під себе і управляти робочими, тут відразу зрозуміло, що зручно і легко. Я не доріс до такого, адже вона напевно дорога, мені знайомі говорили, що там місячні тарифи.
 
LevchenkoДата: Сб, 25.09.2021, 15.18 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 186
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну я готовий платити, гривень 200-250 точно зможу, аби було зручно користуватись і управляти всією системою, а інакше бурда поручиться ... Заплачу і нічого не отримаю натомість, це найстрашніше.
 
misterbicipsДата: Сб, 25.09.2021, 15.18 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 189
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Кажуть що є зручна система для управління бізнесом, де можна все налаштовувати під себе і керувати працівниками. Питання - чи правда це? І чи зручно користуватись CRM системою?

Навіщо платити? Взагалі є такі системи, абсолютно безкоштовні і при тому це навіть не для проби, а для повного користування.

Раджу вам зайти на сторінку Бітрікс24 і почитати, що таке CRM https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php у них якраз є безкоштовний тариф, не для тимчасового користування та туди можна додавати всіх своїх співробітників і робити з ними роботу. Я ось вже таким користуюся більше року, мене все влаштовує, я навіть на платний тариф не переходжу, оскільки для маленького бізнесу вистачає і безкоштовного тарифу.
 
Форум клубу TSC » РИНОК » Куплю » Як користуватися CRM системою?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007