Главная страницаРегистрацияВход Пн
20.05.2024
00.36
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sany  
Форум клубу TSC » РИНОК » Куплю » Купівля смартфона
Купівля смартфона
HzBoyДата: Пт, 26.11.2021, 00.26 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порадитися з місцевими форумчанами щодо купівлі нової моделі мобільного телефону. Які варіанти ви порадили вибрати для покупки в даний момент? Все ніяк не вирішу яку модель краще всього купити.
 
misterbicipsДата: Пт, 26.11.2021, 12.29 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 189
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Хочу порадитися з місцевими форумчанами щодо купівлі нової моделі мобільного телефону. Які варіанти ви порадили вибрати для покупки в даний момент? Все ніяк не вирішу яку модель краще всього купити.

А якого плану мобільний телефон вас особисто цікавить взагалі? Просто потрібно розуміти які характеристики та параметри особисто для вас важливі в мобільному телефоні, щоб давати якісь поради на цей рахунок.
 
HzBoyДата: Пт, 26.11.2021, 20.14 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
А якого плану мобільний телефон вас особисто цікавить взагалі? Просто потрібно розуміти які характеристики та параметри особисто для вас важливі в мобільному телефоні, щоб давати якісь поради на цей рахунок.

Та щось із недорогих мобільних телефонів я вибираю зараз, на флагманські моделі я навіть не дивлюся зараз, бо фінансово не зможу потягнути на жаль.
 
misterbicipsДата: Пт, 26.11.2021, 22.16 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 189
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Та щось із недорогих мобільних телефонів я вибираю зараз, на флагманські моделі я навіть не дивлюся зараз, бо фінансово не зможу потягнути на жаль.

Недорогі мобільні телефони теж всі різні бувають, потрібно чітко розуміти які характеристики та параметри для вас особисто насамперед важливі у смартфоні, щоб підбирати ті чи інші варіанти під вас. Взагалі раджу вам для початку подивитися рейтинг мобільних телефонів https://blog.foxtrot.com.ua/mobilna....ti.html щоб розуміти які варіанти існують, за якими параметрами класифікуються і так далі, дуже корисна стаття щодо вибору телефонів загалом, як я особисто вважаю.
 
Форум клубу TSC » РИНОК » Куплю » Купівля смартфона
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007