Главная страницаРегистрацияВход Вт
21.05.2024
17.41
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: VAZ  
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » Другий Етап Чемпіонату України!!!
Другий Етап Чемпіонату України!!!
tarasukДата: Ср, 23.05.2007, 17.10 | Повідомлення # 41
Президент
Група: Адміністрація
Повідомлення: 537
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (Bimerok)
Не забудьте про розсилку!Бажано збір в районі 20.00.

Вийшов "НАЛОМ", тобто відповідальна за це особа проспала.....мля cool

Добавлено (23.05.2007, 17.10)
---------------------------------------------
тому через це збори переносяться на четвер


Куплю акції ГАЇ, МВС, СБУ ;)
 
BimerokДата: Пт, 25.05.2007, 20.41 | Повідомлення # 42
Група: Користувачі
Повідомлення: 79
Репутація: 4
Статус: Offline
Я все рівно приїду з Ромичом! В нас там стрела з пацанами !!!Будем переманивать так сказать!!!!!!! wink

Добавлено (25.05.2007, 20.41)
---------------------------------------------
Запитання до Kidubon :У мене обєм 1998см куб. Я так розумію що я повинен виступати в 3класі чи як???


В АВТОСПОРТЕ КАК И В СЕКСЕ, ГЛАВНОЕ-НЕ ЖАЛЕТЬ ДЕНЕГ НА ХОРОШУЮ И КАЧЕСТВЕННУЮ РЕЗИНУ…


Повідомлення відредагував tarasuk - Ср, 23.05.2007, 18.46
 
bryNETДата: Нд, 27.05.2007, 22.57 | Повідомлення # 43
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
smile

 
BimerokДата: Пн, 28.05.2007, 17.12 | Повідомлення # 44
Група: Користувачі
Повідомлення: 79
Репутація: 4
Статус: Offline
Постараюсь завтра скинути фотки з Луцька!
Буде ще історія про цю памятну поїздочку!!!


В АВТОСПОРТЕ КАК И В СЕКСЕ, ГЛАВНОЕ-НЕ ЖАЛЕТЬ ДЕНЕГ НА ХОРОШУЮ И КАЧЕСТВЕННУЮ РЕЗИНУ…
 
bryNETДата: Пн, 28.05.2007, 17.16 | Повідомлення # 45
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Bimerok, Будемо чекати з нетерпінням

 
moZokДата: Ср, 30.05.2007, 22.03 | Повідомлення # 46
Група: Злосний модератор
Повідомлення: 96
Репутація: 7
Статус: Offline
В Луцьку було ніштяк. Лиш сонечко піджарювало "файненько" Трохи 3гп відео з Луцька (1,72 Мб)


Жінку - так,
Собаку - можливо,
Машину - НІКОЛИ!
 
BimerokДата: Чт, 31.05.2007, 18.40 | Повідомлення # 47
Група: Користувачі
Повідомлення: 79
Репутація: 4
Статус: Offline
Поїздка в Луцьк!!!
Почалось все з самого ранку. Погода тішила і вже пів восьмої ранку я був біля танків.
Там вже чекали Ваня та Віталік на Пассаті! Постояли, покурили . Почав зходитись народ. Близько восьмої підїхав Вася із своїм екіпажем. Вирішили виїзжати і перед тим заправитись самим і наші авто! Поїхали на заправку,затарились пивом(хто яким...) заправили тачки і виїхали за Тернопіль!Чекали Васю який поїхав за маслом...Десь так пів девятої він прискакав і ми невеличкою колоною рушили на Луцьк! Не доїзжаючи Збаража Вася нас тормознув і сказав що забув заправити машину,а от бутилка пива в нього була між ногами...
Чекали хвилин 15 поки він заправляв свій танк... Нарешті виїхали. Дорога до Луцька пройшла майже без пригод... Правда Вася по ходу просив щоб ми подивились чи не загубив він свій бампер. В Дубно їхали з максимумом музики,включеними фарами і з прапором. НАС ПОМІТИЛИ - це точно!!!
Приїхали в Луцьк! Передзвонив організаторам і вони вислали за нами машину! По дорозі на аеродром був ще один похід в магазин. Продавець в ньому теж нас запамятав!!!
На аеродромі:Я заїхав в закритий парк як учасник! Потім перетянув і Васю та Ваню як автомоьілі тех підтримки. Почали вигружати з БМВ все лишнє. Почалася реєстрація і техекспертиза. І тут облом-експерт побачив на задньому лівому колесі корд (Дякую пацани за дріфт на Циганці)і мене не допускають до Драгу. Потім знаходиться резина і після шиномонтажа виявляється що на покришці шишка. Після пробної поїздки я зрозумів що стартувати з такою покришкою стрьомно! На цьому Драг в Луцьку для мене закінчився!!!
Повернення додому:Виїхали близько 19:00.Вася в якомусь селы чуть не збиваэ корову яка вийшла попастися на асфальт. Потім пересікаємось з поляком на 200 ніссані. Посигналили і розїхались! В дубно по моєму БМВ і Васьовій 2105 чуть не вдаряє шлагбаум. Залізнодорожниця ще митюкалась довго... А потім (прикол дня)нарешті Вася губить свій бампер і переїжає його машиною. Бампер в багажник, держ.номер рівняється каменем і їдемо далі!!!
Десь в районі 22:00Ми повертаємось в Тернопіль.Ввечером були ще приколи але це вже інша історія!!!
Подвідем ітогі: Драг удался!!! Респект оргам! Все було на дуже непоганому рівні!
Загублена одна покришка моя в Луцьку,погнутий бампер і держ.номер і декілька сгорених на сонці людей...ПОЇЗДОЧКА УДАЛАСЬ!!!


В АВТОСПОРТЕ КАК И В СЕКСЕ, ГЛАВНОЕ-НЕ ЖАЛЕТЬ ДЕНЕГ НА ХОРОШУЮ И КАЧЕСТВЕННУЮ РЕЗИНУ…


Повідомлення відредагував bryNET - Чт, 31.05.2007, 21.05
 
тюнДата: Чт, 31.05.2007, 19.27 | Повідомлення # 48
Група: Користувачі
Повідомлення: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякуємо Вам за підтримку. І дуже раді, що Вам сподобалося.

Можливо не все було на найвищому рівні, але це лише треті гонки в Луцьку. Будемо виправлятися і робити краще шоу. wink

 
bryNETДата: Чт, 31.05.2007, 21.08 | Повідомлення # 49
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
тюн, А тепер ми будемо чекати вас в гості .... якшо не на змагання то програму організуємо!!! Такщо як то кажуть вельком

 
BimerokДата: Пт, 01.06.2007, 19.57 | Повідомлення # 50
Група: Користувачі
Повідомлення: 79
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (тюн)
Дякуємо Вам за підтримку. І дуже раді, що Вам сподобалося.
Можливо не все було на найвищому рівні, але це лише треті гонки в Луцьку. Будемо виправлятися і робити краще шоу.

Якщо порівняти із Львовом то в Луцьку було на порядок вище!Організація більш професійна,учасники явно не прості автолюбителі!!! Мені сподобалось! Так тримати! До слідуючих гонок у Вас постараюсь приїхати якщо не на новому боліді то принаймі з нормальною резиною... wink


В АВТОСПОРТЕ КАК И В СЕКСЕ, ГЛАВНОЕ-НЕ ЖАЛЕТЬ ДЕНЕГ НА ХОРОШУЮ И КАЧЕСТВЕННУЮ РЕЗИНУ…
 
tarasukДата: Пт, 01.06.2007, 23.57 | Повідомлення # 51
Президент
Група: Адміністрація
Повідомлення: 537
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (Bimerok)
А потім (прикол дня)нарешті Вася губить свій бампер і переїжає його машиною. Бампер в багажник, держ.номер рівняється каменем і їдемо далі!!!

happy happy happy
Вася "МОЛОДЕЦЬ"!!! Невже йому так впадло його закрутити, щоб не губити?! cool


Куплю акції ГАЇ, МВС, СБУ ;)
 
AlexДата: Нд, 03.06.2007, 00.28 | Повідомлення # 52
Група: Користувачі
Повідомлення: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
жаль шо мене там не було........ чув я цей прикол з Васьою, да налом вийшов з бампером..... happy happy happy

Alex
 
BimerokДата: Ср, 06.06.2007, 16.25 | Повідомлення # 53
Група: Користувачі
Повідомлення: 79
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (bryNET)
А тепер ми будемо чекати вас в гості ....

АГА!!! І не забудьте мое колесо!!! "Мішлен Пілот Прімасі" 215\55\16. Воно десь там валяється на аеродромі! happy happy happy На ньому ще можна подріфтувати!!! (Шучю!!!)
Чекаємо в гості!!!Там одна здівчат(з оргів)сказала що їй дуже подобається наше місто!Культурну програму організуєм...


В АВТОСПОРТЕ КАК И В СЕКСЕ, ГЛАВНОЕ-НЕ ЖАЛЕТЬ ДЕНЕГ НА ХОРОШУЮ И КАЧЕСТВЕННУЮ РЕЗИНУ…
 
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » Другий Етап Чемпіонату України!!!
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007