Главная страницаРегистрацияВход Ср
01.05.2024
02.42
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: VAZ  
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » підживка для кімнатних рослин
підживка для кімнатних рослин
a_sovДата: Вт, 25.04.2023, 10.26 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Які показники розпізнавання того, що заміокулькас потребує підживки?
 
kirilzhilenko80Дата: Вт, 25.04.2023, 12.23 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Заміокулькас https://iaros.com.ua/zamiokulkas-dolorove-derevo/ любить яскраве, але розсіяне світло. Я помістив його на вікно східної сторони будинку, де він отримує достатньо світла, але не піддається прямому сонячному світлу. Зараз регулярно використовую удобрення для кактусів та сукулентів, щоб забезпечити моєму заміокулькасу всі необхідні поживні речовини.
 
MusiechkaДата: Нд, 07.05.2023, 20.04 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, а де можна знайти добрива для орхідеї фаленопсис. Буду дуже вдячна за вашу допомогу.
 
vikionline20Дата: Чт, 07.12.2023, 20.57 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт!!! Я використовую добриво для орхідей, яке містить необхідні мікроелементи та різноманітні сполуки, спрямовані на підтримку їхнього здоров'я та краси. Саме такі добрива є у ТМ Гілея, у них є комплект добрив для орхідей, в якому є все необхідне для ваших орхідей. Купуєш цей комплект і більше не потрібно шукати якісь додаткові підживки для орхідей - https://gileya.com.ua/product/komplekt_dlja_orhidej . Раджу вам спробувати!
 
bodfinn666Дата: Сб, 02.03.2024, 06.57 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлення: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
привет
 
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » підживка для кімнатних рослин
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007