Главная страницаРегистрацияВход Вт
21.05.2024
18.09
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: VAZ  
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » Запрошення (Suzuki Swift-шоу, Seat NEW Ibiza в Тернополі)
Запрошення
krysaДата: Ср, 15.10.2008, 13.43 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Дозвольте повідомити вам і запросити на такі події, які пройдуть в нашому місті Тернополі.
І. 20 жовтня в рамках всеукраїнської акції вулицями нашого міста проїзджатиме промо-вантажівка з прозорими стінами-вітринами. Всередині - Seat New Ibiza. Фішка в тому, що в місцях зупинки вантажівки дівчата роздаватимуть анкети усім бажаючим. Ці анкети приймуть розіграш у лотереї. Переможець отримає New Ibiza на уїкенд з повним баком! Місця зупинки: 1- ТЦ "Подоляни", 2- р-к "Мотор", 3 - ТЦ "Орнава" на Живова, 4 - автосалон SEAT на Об'їзній, 23. Години зупинок ще уточняються.
ІІ. 22 жовтня біля ТЦ "Орнава" на Живова з 18:00 відбуватиметься Suzuki Swift -шоу: авто та байки, стрибки з трампліну і багато чого цікавого. Буде розігруватися сертифікат на безкоштовний спорт-пакет з його встановленням при купівлі Suzuki Swift до 31.12.2008
Не важливо, якому авто ви надаєте перевагу, важливо те, що якщо ви у клубі, значить Ви - справжній Драйвер! Тому раді будемо вашій присутності серед автолюбителів!
_________________
Меня не слышат - это минус! Но и не гонят - это плюс!


Меня не слышат - это минус! Но и не гонят - это плюс!
 
MaZaFaKaДата: Ср, 22.10.2008, 00.24 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Круто!
 
krysaДата: Пт, 24.10.2008, 09.13 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, це дійсно було круто. Мало, яле класно. Юра-Американець на моці, взагалі молодець.

Меня не слышат - это минус! Но и не гонят - это плюс!
 
MaZaFaKaДата: Нд, 26.10.2008, 00.11 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
А відео нема?
 
krysaДата: Чт, 20.11.2008, 15.40 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлення: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю, що відео знімали Smile-TV та ТV-4. Так, що можна буде побачити на рідних наших каналах. А от коли?...Каюсь, сама не знаю. Якщо дізнаюсь обов'язково дам знати.

Додано (27.10.2008, 10.10)
---------------------------------------------
Упс, відео буду мати.

Додано (20.11.2008, 15.40)
---------------------------------------------
І снова здравствуйтє!!! biggrin Краще пізно, ніж ніколи. Ось тут можете переглянути відео Сузукі-шоу http://www.clubauto.com.ua/?page=news&sub=19 а ще є така інфо - http://www.clubauto.com.ua/?page=news&sub=18


Меня не слышат - это минус! Но и не гонят - это плюс!
 
mar4enuwkaДата: Нд, 03.05.2020, 17.51 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлення: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
оо спасибо
 
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » Запрошення (Suzuki Swift-шоу, Seat NEW Ibiza в Тернополі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007