Главная страницаРегистрацияВход Вт
21.05.2024
17.09
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: VAZ  
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » Автомобільний КВЕСТ (приєднуйтесь)
Автомобільний КВЕСТ
BimerokДата: Ср, 07.03.2007, 20.27 | Повідомлення # 41
Група: Користувачі
Повідомлення: 79
Репутація: 4
Статус: Offline
Яж писав-без образ!!!
ПОЯСНЮЮ:
П1: Взагалі то це не правильно!І в принципі кожен сам вирішує грати з вами чи ні.
Я б наврядчи погодився знаючи що фактично орги беруть участь у квесті!
П2: На рахунок вступного внеску-повністю згідний з вами!Маштаби Києва і Тернополя не можна порівнювати.Але найнижчий рівень в Києві - це безкоштовна гра з першим призом 500грн!І я не мелю ЧУШСам особисто грав і не раз!!!
Quote
Так що басні про офігенні грошові призи в автоквесті можеш розказувати десь в іншому місці.

Може познайомити з Київськими оргами????ПОВЧИТЕСЯ!!!!ПОЧИТАЙТЕ
П3: Перед квестом кожен капітан підписує договір що він бере повну відповідальність...і з оргів "взятки гладки" Додуматись важко!!!
П4:Взагалі то я вам не пропонував водити всіх в бар!Я просто констатував факт!!!
Quote
Цілком закономірно, що кожен платить за себе.
Повністю згідний!!!
П5: ПРЕДьЯВ Я НЕ РОБИВ!!!Особисте діло кожного грати чи не грати з вами!!!
Quote
Нема - не піздоболим.

Я висловив свою думку!!! Питання Є!!!Дзвоніть!Поясню популярно!!!!
т.м.80673545525 Андрій


В АВТОСПОРТЕ КАК И В СЕКСЕ, ГЛАВНОЕ-НЕ ЖАЛЕТЬ ДЕНЕГ НА ХОРОШУЮ И КАЧЕСТВЕННУЮ РЕЗИНУ…
 
2112Дата: Чт, 08.03.2007, 18.21 | Повідомлення # 42
Група: Користувачі
Повідомлення: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Інтересно...непоняв твоєї мети...ти хочеш комусь шось доказати...чи як!?чи ти просто висловив свою думку...
Якщо просто висловив свою думку..то вже писали,що в кожного своя думка по цьому поводу...


Повідомлення відредагував 2112 - Чт, 08.03.2007, 18.25
 
BimerokДата: Чт, 08.03.2007, 18.29 | Повідомлення # 43
Група: Користувачі
Повідомлення: 79
Репутація: 4
Статус: Offline
ПРОСТО ВИСЛОВИВ СВОЮ ДУМКУ!!! НА ЦЬОМУ ВСЕ!!! УСПІХІВ!!!

В АВТОСПОРТЕ КАК И В СЕКСЕ, ГЛАВНОЕ-НЕ ЖАЛЕТЬ ДЕНЕГ НА ХОРОШУЮ И КАЧЕСТВЕННУЮ РЕЗИНУ…
 
bryNETДата: Чт, 08.03.2007, 18.33 | Повідомлення # 44
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
2112,
Він просто висловив свою думку і сказав те шо йому відомо

Quote (Bimerok)
Скажу свою скромну думку:


 
2112Дата: Чт, 08.03.2007, 18.52 | Повідомлення # 45
Група: Користувачі
Повідомлення: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bimerok)
ПРОСТО ВИСЛОВИВ СВОЮ ДУМКУ!!! НА ЦЬОМУ ВСЕ!!! УСПІХІВ!!!

Успіхів і тобі.....
 
BoraДата: Пт, 09.03.2007, 09.22 | Повідомлення # 46
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (su)
Ти знаєш, я давно перестав брати собі до голови і взагалі звертати увагу на людей, які щось-там кажуть, самі при цьому нічого не роблячи.

Моя позиція така: ХОЧЕШ - приїзжаєш, приймаєш участь і виконуєш правила і умови, що ставлять організатори. НЕ ХОЧЕШ - не приїзжаєш.

Для тих, кому щось не ясно і хтось в чомусь сумнівається напишу один раз по пунктах, хоча в принципі нікому не звітував і надалі звітувати не буду:

1. Так, команди з Ланос-клубу приймають участь. І будуть приймати, бо САМЕ ДЛЯ НИХ я це і задумував. Запропонував прийняти участь нашим друзям з ТТК - вони попробували, і тепер з ТТК приїзжає більше машин ніж з Ланос-клубу. А їх президент є одним з організаторів.Якщо уважно придивитись до результатів всіх ігор, то ще ніразу команда з Ланос-клубу не зайняла 1-е місце.

А загалом ти був-би здивований "заробітками" організаторів. Скільки коштує зробити ТВ-версію, або скільки коштує хвилина ефіру на ТВ не вкурсі? Або хоча-би скільки літрів бензину спалюють орги для підготовки?

2. Зараз участь у квесті вартує 100 грн. Я вважаю, що це занадто велика сума, і не кожна команда взмозі викроїти з бюджету такі гроші. В майбутньому ці внески будуть зменшуватись за рахунок підключення спонсорів. Зараз автоклуби частину внеску за свої команди платять з клубної каси.

В Києві 150 грн коштує гра найнижчого рівня складності, для початківців, з нескладними завданнями. Ніяких грошових призів там немає, не треба молоти чуш.Трьом першим місцям дають кубки - і все.

Гра середнього рівня коштує 250 грн, а призерам дають кубок+подарунок. Як бачиш ніяких грошових призів теж немає.

Гра найвищого рівня складності коштує 750 грн. І в призи дають просто трохи дорожчі кубки, вартістю там 250-300 грн за один.

Так що басні про офігенні грошові призи в автоквесті можеш розказувати десь в іншому місці.

В нас грошові призи були, але зараз немає і не буде. Це не тоталізатор, а клубний рух, спільне проведення дозвілля за свої гроші.

3. З приводу правил дорожнього руху. Ті, хто приймали участь в попередніх етапах знають, що буває за порушення ПДР. За кожним порушенням не вслідкуєш, але якщо хтось попався - з лідерів вилітає зразу.

А з приводу "якщо щось станеться" то ти що пропонуєш? Ти CENSORED чиюсь машину по своїй дурості, а я тобі маю компенсувати? чи як? Ти за рульом - ти за все і відповідаєш, я тобі на червоне світло їхати не кажу і під знак тоже.

4. З приводу барів-ресторанів, то я не бачу причини, з якої я маю з власної кишені завести в кабак 75 чоловік, 90% з яких не є навіть членами мого клубу.Цілком закономірно, що кожен платить за себе.

5. З приводу тих хто виграв-програв. Є якісь предьяви - предьявляєм. Нема - не CENSORED. Як організовують квести в Києві - наслухані, не треба ля-ля. А ще цікаівше, коли команди, яка перший раз в чужому місті, орінтується краще таксистів. Так що не треба про якість організації, ми тоже не з місяця впали.

В кого є сумніви - заявляю раз і назавжди. В нас виграє той, хто реально виграє з врахуванням всіх штрафів і бонусів. Хто знає мене особисто думаю не сумнівається.В наступних етапах будуть досить цікаві нововведення. Нечесно виграти буде набагато складніше.

Шановний su до вас велике прохання не вдаватися до нецензурної лексики.... неличить дорослим людям такі слова викоритовувати.....


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)



Повідомлення відредагував Bora - Пт, 09.03.2007, 09.22
 
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » Автомобільний КВЕСТ (приєднуйтесь)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007