Главная страницаРегистрацияВход Пт
17.05.2024
09.27
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: moZok, DjPabik  
Форум клубу TSC » Гараж » Автосервіс » Підкажіть де в Тернополі нормальний сервіс по СЕНСах
Підкажіть де в Тернополі нормальний сервіс по СЕНСах
GalianДата: Ср, 28.03.2007, 16.36 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Треба зробити профілактичний (передпродажний) ремонт СЕНСа.Подивитися до РХХ (в мене такі підозри що його тре нах поміняти).Може хтось щось порадить,бо я ще жодного разу не користувався послугами СТО?
 
leonkillerДата: Ср, 28.03.2007, 17.34 | Повідомлення # 2
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
Подивитися до РХХ (в мене такі підозри що його тре нах поміняти).Може хтось щось порадить

одна із самих частих і головних проблем в Сенсі
міняти не обовязкого портрібно відкрутити почистити і поставити назад і буде все як нове на деякий час(пару тис) заміна допоможе надовший час чим почистити

як шо страшно самому відкручувати поїдь на Тернопільавто (вул.Довженка,Східний)
як заїжаєш там зразу є два гаража зайди туда скажи про проблему
вони почистять обійдеться тобі максимум 10-15грн



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua
 
GalianДата: Чт, 29.03.2007, 10.43 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
To leonkiller: Дуже дякую,а то ніколи не знаю куди звернутися щоб не обдурили, не поміняли чогось на старе.На слідуючий тиждень так і зроблю. В мене СЕНС коли я тільки купив,заводився без проблем ( не треба було підгазовувати щоб завівся нормально ), а зараз як коли, переважно треба трошки підгазувати, бо інакше заведеться і зразу заглохне. Може Ви знаєте, це також може бути повязано з РХХ? Чи причина в чомусь іншому? По цій адресі що Ви мені дали можна зробити комплексну перевірку авто ( щось типу як гарантійне ТО - підрегулювати,замінити що треба )?
Дякую за відповідь.
 
leonkillerДата: Чт, 29.03.2007, 13.48 | Повідомлення # 4
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
а зараз як коли, переважно треба трошки підгазувати, бо інакше заведеться і зразу заглохне. Може Ви знаєте, це також може бути повязано з РХХ?

Це якраз і проблема з РХХ після прочистки буде заводитись як нова
як вище написав процес не складний знімається РХХ тряпочка ,ВД-40 і прочишчаєм і ставим на місце

Quote
По цій адресі що Ви мені дали можна зробити комплексну перевірку авто ( щось типу як гарантійне ТО - підрегулювати,замінити що треба )?

Можна вони якраз і спеціалізуються по Сенсах\Ланосах



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua
 
GalianДата: Чт, 29.03.2007, 15.26 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер, дуже дякую.Так і зроблю, напишу що получилося
 
Форум клубу TSC » Гараж » Автосервіс » Підкажіть де в Тернополі нормальний сервіс по СЕНСах
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007