Главная страницаРегистрацияВход Пн
06.05.2024
22.49
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sany  
Форум клубу TSC » Авто розділ » Моє авто » Авто
Авто
anatoliyberkanДата: Пн, 19.06.2023, 14.12 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого toyota RAV4, что можете сказать про данную модель и где покупали?
 
valetka583Дата: Ср, 26.07.2023, 14.14 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Маю питання до вас, шановні товариші. Хто з вас коли-небудь замовляв авто з США? Якщо так, то хто є надійним посередником у цій справі? Мене дуже цікавить, наскільки популярне замовлення автомобілів з Сполучених Штатів та яка альтернатива тут в Україні.
 
lermontovlermikДата: Ср, 26.07.2023, 14.16 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сам займаюся такою справою, тому з задоволенням розкажу про надійну компанію, яка допоможе тобі замовити авто з Америки прямо в Ужгороді https://factum-auto.com/catalog/region--uzhhorod/ . Ось ця компанія має багаторічний досвід роботи в сфері міжнародних перевезень автомобілів та гарантує якість і надійність своїх послуг. На їхньому сайті ти можеш ознайомитися з широким асортиментом автомобілів з Америки, які доступні для замовлення. Вони також надають повний пакет послуг, що включає оформлення документів, митну очистку та доставку авто прямо до тебе в Ужгороді. Тож не втрачай часу, звертайся до них і замовляй нове авто з Америки без зайвих клопотів.
 
mila-malinina-85Дата: Сб, 23.09.2023, 15.46 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата valetka583 ()
Маю питання до вас, шановні товариші. Хто з вас коли-небудь замовляв авто з США? Якщо так, то хто є надійним посередником у цій справі? Мене дуже цікавить, наскільки популярне замовлення автомобілів з Сполучених Штатів та яка альтернатива тут в Україні.
Багато хто так авто купує. Але ви повинні розуміти що багато коштів іде на ремонт такого авто і на переоформлення (мито, т.д)
 
igomak07Дата: Пн, 25.09.2023, 07.17 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлення: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата mila-malinina-85 ()
Багато хто так авто купує. Але ви повинні розуміти що багато коштів іде на ремонт такого авто і на переоформлення (мито, т.д)
Я вам хочу сказати що навіть враховуючи усі додаткові витрати є сенс задумуватись про такий варіант купівлі автомобіля, бо це реально вигідно. Приблизну вартість за викуп авто, його ремонт та переоформлення на території України можна заздалегідь порахувати і тоді ви вже будете приблизно розуміти який бюджет готувати. Ост калькулятор розмитнення авто 2023 https://w8shipping.ua/calc/  . Ним також можете скористатись щоб чітко бачити суму розмитнення.


найкрутіший сайт
http://ternopilcars.pp.net.ua/
 
vitalysgvitalyДата: Вт, 26.09.2023, 14.36 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлення: 326
Репутація: 0
Статус: Offline
Не очень машина
 
Форум клубу TSC » Авто розділ » Моє авто » Авто
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007