Главная страницаРегистрацияВход Пт
26.04.2024
18.03
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Sany, DjPabik  
Форум клубу TSC » Гараж » Тюнінг » пежо експерт (дапоможіть, підскажіть, порадьте...)
пежо експерт
SanyДата: Вт, 11.03.2008, 21.13 | Повідомлення # 21
Група: Адміністрація
Повідомлення: 353
Репутація: 9
Статус: Offline
Ну от дивись! берем Шкоду Октавію А5. Допустимі розміра для коліс:
195/65 R15
205/55 R16
215/45 R17 або 225/45 R17
Нашо придумувати лісапєд, якшо за нас вже його придумали. Це про розмір. Вот тобі і передбачені диски більшого розміру з нищим протектором!!!

На рахунок низького профілю:
не спорю, шо машина трохи жосткіша стає.
Але сам маєш думати як їхати. Ти шо на високому шо на низькому профілі попадаєш в ті ж ями. І де гарантія, шо на високому тобі з підвіскою (Диском, резиною) нічо не станеться?!
По-друге, диск гнеться не тільки від висоти протектора а і від того, наскільки він якісний. В варіанті з тою ж шкодою, де зимові колеса 195/65 R15 за зиму рівняли диски вже 2 рази, а літні - 205/55 R16 ше ніразу відколи куплені і машинка їде рівно і без ніяких відхиленнь.


Мир!
 
tarasukДата: Вт, 11.03.2008, 22.27 | Повідомлення # 22
Президент
Група: Адміністрація
Повідомлення: 537
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (Sany)
І де гарантія, шо на високому тобі з підвіскою (Диском, резиною) нічо не станеться?!

Вже був такий прикол в мене що зарубав, тому поїхав до знайомого в якого брав диски щоб колесо залатати, він мені пояснив що якби я втикнув 14 диски + низькопрофільну резину то я вже б давно всі колеса так перебив би!
І доречі берем для прикладу жигуля ( він йде з стоковими Р13 і стандартним розміром резини) ставимо його на Р14 + низькопрофільна гума:
1. чи хоч чи не хоч радіус збільшиться хоч і незначно, відповідно із збільшеням радіуса збільшується і швидкість хоч не набагато
2. чим менша гума що між диском і асвальтом тим авто стає твердіше (тому що гума має менше відхилення\коливання) і відповідно чим менша ця відстань існує селикий ризик (при різкому повороті, або ямі) ти або вчепеш дивк або зарубаєш!
Quote (Sany)
Ти шо на високому шо на низькому профілі попадаєш в ті ж ями.де гарантія, шо на високому тобі з підвіскою (Диском, резиною) нічо не станеться?!

Так, звичайно! але на високій гумі існує мешна ймовірність зарубати і диск і гуму через те що вона є мякщою і відстань диска до асвальту є більшою!
А на рахунок підвіски гарантій немає, просто на вищій резині машина завжди є мякша і відповідно амортизує сильніше за рахунок резини (і гуляє крапуль smile )

Все Sany, завтра їдемо на шиномонтаж перевіряти, або можна буде спробувати але літом в мене на авто....... biggrin cool happy biggrin cool happy Диски мої, шини твої happy smile


Куплю акції ГАЇ, МВС, СБУ ;)
 
SanyДата: Вт, 11.03.2008, 22.45 | Повідомлення # 23
Група: Адміністрація
Повідомлення: 353
Репутація: 9
Статус: Offline
Мої тобі не підійдуть wink В мене 16 радіус))

Мир!
 
SerafimДата: Вт, 11.03.2008, 22.48 | Повідомлення # 24
Група: Користувачі
Повідомлення: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
цікаво спори вирішуєте, але якшо зарубаєте діски або шини не дуже приємно буде....
 
bryNETДата: Вт, 11.03.2008, 22.50 | Повідомлення # 25
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
angry Може створете окрему тему? Я повідомлення перекину

 
tarasukДата: Вт, 11.03.2008, 23.01 | Повідомлення # 26
Президент
Група: Адміністрація
Повідомлення: 537
Репутація: 24
Статус: Offline
та не потрібно, ми вже спокійні і в скорому часі поїїдемо до спеців! happy
я сам не 1-н тиждень вибирав між Р13 і Р14


Куплю акції ГАЇ, МВС, СБУ ;)
 
SerafimДата: Вт, 11.03.2008, 23.08 | Повідомлення # 27
Група: Користувачі
Повідомлення: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
чого в мене не створюється тема в вірт тюнінгу??? sad
 
marik1117Дата: Ср, 05.01.2011, 08.36 | Повідомлення # 28
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Я лазив собі по неті з пошуковим словом"Пежо Експерт" і попав до вас, почитав трохи форум..ну то таке, в мене також П.Е. але 2,0 хді, 2002р.в.
питання- ці авто і так є низькими, куда ви ше хочете ставити низькопрофільну гуму? dry вам напевно не помішав би захист піддону, чи він у вас вже є? доречі я собі замовив(друзі на заводі виготовили) з металу 3мм, мому щастю не має меж, так -от, то всі подібні авто йдуть без нього і його треба докупляти? і якщо купляти то де? і скільки він коштує?
 
БалабашДата: Ср, 27.04.2011, 16.27 | Повідомлення # 29
Група: Користувачі
Повідомлення: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
"Революція в Україні може перерости в громадянську війну" — експерт
http://sivergrad.org.ua/450-rev....rt.html
 
Форум клубу TSC » Гараж » Тюнінг » пежо експерт (дапоможіть, підскажіть, порадьте...)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007