Главная страницаРегистрацияВход Сб
27.04.2024
12.07
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sany  
Форум клубу TSC » РИНОК » Куплю » Хочу зібрати ПК онлайн
Хочу зібрати ПК онлайн
misterbicipsДата: Пт, 22.12.2023, 21.03 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочу зібрати потужний комп'ютер, але оскільки не дуже в цьому розуміюся, потрібна допомога. Порадьте, будь ласка, мені сайт фахівців, що займаються якісним збиранням ПК в онлайн.
 
LevchenkoДата: Пт, 22.12.2023, 21.05 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочеш дійсно потужний комп'ютер, тобі точно не обійтися без допомоги людей, які в цьому розуміються. Я знаю один сайт, де займаються таким складанням, і вони враховують усі побажання клієнтів.
 
misterbicipsДата: Пт, 22.12.2023, 21.06 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю з тобою згоден, мені не зібрати такий комп'ютер, як хочеться. Залиш мені, будь ласка, посилання на сайт, де займаються конфігурацією комп'ютера онлайн. Ти мені дуже допоможеш!
 
LevchenkoДата: Пт, 22.12.2023, 21.07 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Зайди на цей сайт https://telemart.ua/ua/assembly-start.html тут допоможуть тобі зібрати будь-який комп'ютер онлайн з нуля. Ти просто вкажеш повністю, яким ти хочеш бачити свій комп'ютер, і на яку суму ти розраховуєш. Виходячи з цих показників, тобі зберуть саме такий комп'ютер, як ти бажаєш.

Всі компоненти необхідні для комп'ютера перебувають у них на сайті, причому за лояльними цінами. Багато моїх знайомих користувалися їхніми послугами, і залишилися дуже задоволеними.
 
Форум клубу TSC » РИНОК » Куплю » Хочу зібрати ПК онлайн
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007