Главная страницаРегистрацияВход Вт
21.05.2024
20.01
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: VAZ  
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » Автослалом
Автослалом
VAZДата: Чт, 06.09.2007, 13.31 | Повідомлення # 1
Група: Члени клубу
Повідомлення: 35
Репутація: 12
Статус: Offline
8 вересня, субота, 5 км Хмельницького шоссе VI етап кубка України з автослалому
 
bryNETДата: Чт, 06.09.2007, 15.39 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Поїдемо Юру підтримаємо.....

 
SanyДата: Сб, 08.09.2007, 19.44 | Повідомлення # 3
Група: Адміністрація
Повідомлення: 353
Репутація: 9
Статус: Offline
Як там?

Мир!
 
bryNETДата: Сб, 08.09.2007, 23.49 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Да....сподобалось....тим більше коли участь приймає одноклубник......було холодно.....тому до самого кінця не був......після третього заїзду задньопривідних я з Петром поїхли майже додому.....перед тим привітавши Висоцького Юру з зайнятим призовиммісцем......яким точно ше незнаємо.....бо повторююсь до кінця не були......але все таки він заслуговує поваги......на такій "корові" в 4 з лишнім метра і приймаючи участь перший раз він показав дуже хороший результат......не зачіпив жодної фішки.....також сподобались в задньопривідних червона сімка....король!......ну і на повагу заслуговує пілот на ВАЗ 2101 .... хто знає це той якому відлетіло колесо на минулому слаломі.....Ну тепер передньопривідні.....шо можу сказати РЕСПЕКТ всім .....жаль Антона Думського......підвела його машинка......вроді сцепленя.....молодці одесити які проїхавши таку дорогу показали свій майстер-клас на ВАЗ 21099 і Таврії!.....Молодці Андрій на "Пулятку" .... хто не в курсі то жовта славута з Тернополя і новачок Назар Білик на 2109.......команда з Віниці Крейзі Слалом......ну шо скажеш....назва говорить сама за себе.....Сторожук Дмитро......хм......напевне він зрозумів шо ЦРХ буде лекше на слаломі ніж на минулому сівіку.......і він показав гарний результат....молодець....Хонди з Івано-Франківська також як завжди на вищому рівні! Тут без коментарів....ну вроді все.....кого забув вибачайте

Короче вітаю переможців! І особливо Висоцького Юрія з його деб*ютом на автослаломі і з зайнятим призовим місцем!

Фоток немаю.......відео велике.....якшо віддадуть фотки виложу обов*язково!


 
nfsДата: Вт, 11.09.2007, 12.49 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
я теж вітаю Юру, мені сподобалось як він проходив, до того ж траса була непроста і зовсім не скажеш шо виступав перший раз якшо б непрокоментували і якшо б не побачив вперше smile
молодець! ше раз скажу шо новачком там і не пахло, стиль трохи навіть подібний до іллі нехая - водія ніссана, як казав хтось з глядачів - машина "пише" по асфальту...

я теж полюбляю слалом, є бажання прийняти участь наст. рік але ше поживемо побачимо smile

зі. та Білик вже минулий раз приймав участь... smile то заядлий слаломіст... йому б тільки машину попотужнішу...

думський останнім часом - приїжжає на своїй машині а далі продовжує на машині сторожука, але тут знявся зі змагань, може сторожук не довірив свою нову машину... :)))

минулий рік з тернопільської мафії більше машин було а цей рік тільки думський і сторожук...


_________________
Opel Corsa NFS паркетник стеклопластмассовый,
ВАЗ 21063 Бульбуляторпрямотокшипованный,
ЗАЗ 968М AllRoad 1х4, бипрямоток, 0.5 сталь кувалдынебоюсь
---
куда хочу туды и еду...
 
bryNETДата: Вт, 11.09.2007, 17.22 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Можливо багато кого погода налякала перед слаломом?

 
Форум клубу TSC » Ternopil' Street Cars » Ігри, гонки та розваги » Автослалом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007