Главная страницаРегистрацияВход Пт
17.05.2024
11.21
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: moZok, DjPabik  
Форум клубу TSC » Гараж » Автосервіс » Маю питання по обслуговуванню автівки. Хто допоможе?
Маю питання по обслуговуванню автівки. Хто допоможе?
komarovdv4Дата: Чт, 07.07.2022, 15.25 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Недавно став автовласником і тепер по трохи обслуговую автівку. Кажуть, що дуже важливо мати гарні шини та диски. Де їх краще придбати? Дуже важливо, що би надали безкоштовну консультацію в магазині, бо я не дуже розбираюсь в автівках.
 
moonmage2018Дата: Чт, 07.07.2022, 19.06 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж з радістю вислухаю пропозиції від спеціалістів по питанню підбору шин та дисків. Наразі це актуальне питання для людей, адже привезено дуже багато автомобілів у країну і їх потрібно обслужити.
 
nocrynofryДата: Чт, 07.07.2022, 20.44 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час я сам не звертав уваги на стан своїх шин та дисків і в один момент, коли я долав велику відстань на автівці колесо вийшло з ладу. Я звісно зробив заміну запаскою, але з того часу я звертаю дуже велику увагу на стан  шин та дисків . Можу порадити магазин ГороШина https://goroshina.ua , як надійного і недорогого постачальника цих витратних матеріалів на авто. Сам роблю покупки тільки у них, та й консультації безкоштовні.
 
Форум клубу TSC » Гараж » Автосервіс » Маю питання по обслуговуванню автівки. Хто допоможе?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007