Главная страницаРегистрацияВход Пт
17.05.2024
10.25
Приветствую Вас Гість" | RSS
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: tarasuk  
Форум клубу TSC » Авто розділ » Обговорення різних авто » Порадьте з вибором авто (Ланос,Шевроле чи інший варіант?)
Порадьте з вибором авто
GalianДата: Ср, 11.04.2007, 14.55 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт.Зібрався купувати собі нове авто. Спочатку збирався купувати Ланос, потім Lacetti, а потім коли перечитав безліч різних форумів зовсім заплутався і вже не знаю що краще брати.Дуже вже страшно прогадати і купити щось зовсім не варте тої ціни,яку просять.В форумах одні пишуть шо Ланос the best, інші пишуть "гамно,треба брати Фабію",треті пишуть "АВЕО супер", четверті - "ліпше вже Ланос".Одним словом - здаюся.Поможіть корисною порадою хто може.
ЯКУ???
P.S.
На велику суму не розраховую,десь так до 12 тис, але якщо варто взяти наприклад Lacetti за 16 тис, - ОК,тільки щоб машина нормальна і не ламалася кожних 2-3 тисячі, бо в ремонті авто я не спец biggrin .
Дякую всім за відповіді.
 
tarasukДата: Ср, 11.04.2007, 15.30 | Повідомлення # 2
Президент
Група: Адміністрація
Повідомлення: 537
Репутація: 24
Статус: Offline
Quote (Galian)
одні пишуть шо Ланос the best, інші пишуть "гамно,треба брати Фабію",треті пишуть "АВЕО супер", четверті - "ліпше вже Ланос"

" На вкус и цвєт товарищей нет! " Я вважаю що тобі потрібно самому дивитися, придивлятися, поїздити і відчути переваги того чи іншого авто. Тому що в кожний машині можна себе відчувати по іншому!
Все залежить чого ти хочеш від авто (швидкості, маневреності, економії пального, супер нового дизайну, комфорту, ітд.)


Куплю акції ГАЇ, МВС, СБУ ;)
 
BoraДата: Ср, 11.04.2007, 15.54 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
на мою думку з всьго перечислено і виходячи з ціни - краще фабію...... ланоси і авео автозазовскої зборки..... мда назва говорить сама за себе..... за шевроле незнаю.......

Але чесно кажучи всі нові машини,які в нас можна купити - г... рідкісне... ненавчилися ше наші заводи складати нормальні машини......

Дам пару порад:
в першу чергу дивися на зборку (наша чи закордонна). Наші часто роблять відверту халтуру..... називається "Купив - докрути сам".... половина болтів може бути добре незакручена.... а половина може вже стояти на машині того хто ту тачку збирав ну і запчастини тоже.... бувають в нас такі пріколи.... "україна рідна мати - не вкрадеш не будеш мати...."
Непоганим варіантом мав би бути польский ланос, за них чув набагато кращі відклики ніж про автозазовскі.... правда незнаю чи в нас їх можливо знайти......

В другу уважно переглядай машину, в наших автосалонах існує практика підміни деталей не б\у неробочі або ремонтовані з гарантії..... а нові продають за дешевими цінами.... знайомий не раз так на соболя запчастями тарився.....


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
GalianДата: Ср, 11.04.2007, 16.08 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер, дякую, вже хоч якійсь зачіпки щодо моделі.
Отже:
1. Ланос польської зборки
2. Шкода фабія
3. Шевроле лачетті

На рахунок вимог, то ососбливих якихось особливих вимог немає. Я не люблю ганяти 160+, просто потрібна надійна гарна машинка.

Читав непогані відгуки про Ланос-2 ЗАЗовської зборки, але тут згідний з Bora,трохи стрьомно за такі гроші купляти машину української зборки,уявляю собі якість... особливо якщо збирали в понеділок sad .
На рахунок Фабії - дизайн не зовсім подобається - більше схожа на дамську машину.
Лишається Ланос або Лачетті.
розумію що вагатися між Ланосом і Лачетті смішно, але вибір треба зробити не яка машина краща, а чи варто витратити на 4 тис більше на Лачетті, чи краще купити Ланос SX, і самому робити шумоізоляцію, і доробляти щоб була схожа на нормальне авто.

Повідомлення відредагував Galian - Ср, 11.04.2007, 16.09
 
bryNETДата: Ср, 11.04.2007, 16.10 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Ланос укр. зборки має назву Сенс і наскільки я знаю агрегати деякі від Таврії (Якшо помиляюсь виправте) а ланоси польської зборки мають вищу ціну і агрегати вроді деякі Опеля (Якшо помиляюсь виправте) На рахунок Шевроле також незнаю .... ну і думаю Ланос все таки надійніший за сеснс....просто не в нас зібраний і думаю трохи краще

 
GalianДата: Ср, 11.04.2007, 16.19 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще одне, машину хочу купити не для того щоб за рік-два поміняти, я щоб їздити без проблем 4-5 років ( без проблем мається на увазі без серйозних поломок, бо за таку ціну розумію що супер-авто що ніколи не буде ламатися не купиш ).

Добавлено (11.04.2007, 16.19)
---------------------------------------------
Quote (ternopilcars)
Ланос укр. зборки має назву Сенс

Сенс це СЕНС, а Ланос це Ланос. Ланоси української зборки наскільки я знаю є такі ж як і польські, і є ЗАЗ Т-100,Т-150. Польські відрізняються якістю зборки,в українських (Ланосах) мені здається також мотор опель, і КПП теж мала б бути імпортна.
Крім того СЕНС як варіант не розглядається,оскільки я зараз є його власником biggrin
Продаю.

Повідомлення відредагував Galian - Ср, 11.04.2007, 16.18
 
leonkillerДата: Ср, 11.04.2007, 17.18 | Повідомлення # 7
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
СКажу знов таки я за ФАБІЮ
якість комфорт безпека
Ланоси і Шевроле(Авео) близько навіть не стоять
подумай і подивись на такі машини
Рено Логан 11тис
Хундайка Акцент теж в районі 12-13тис
Fiat Albea -12тис
Фіат Пунто 11-12тис
а бо варіанти з китайськими авто які нафаршировані по саме нохочу

Quote
Але чесно кажучи всі нові машини,які в нас можна купити - г... рідкісне...

Я б так не казав да вони не проїздять як іномарки шо зроблені за бугром
але при акуратні їзді і догляді за машиною і тим більше якшо брати машину нову і поїздити 3-5 років то машини витримують тих 3-5 років без проблем



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua


Повідомлення відредагував leonkiller - Ср, 11.04.2007, 17.24
 
bryNETДата: Ср, 11.04.2007, 17.25 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Quote (leonkiller)
а бо варіанти з китайськими авто які нафаршировані по саме нохочу

Ну китайці ше не перевірені...так як на нашому ринку вони недавно появились ... такшо про них моя думка НІ

Quote (leonkiller)
Fiat Albea -12тис Фіат Пунто 11-12тис

Досить непогані авто на мою думку ..... сидів в них ... зручно, комфортно і місце є ... хоч виглядають маленькі....серед тих двох більше схиляюсь до Пунто


 
GalianДата: Ср, 11.04.2007, 17.35 | Повідомлення # 9
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
На рахунок китайських, недавно був краш тест не скажу точно якої моделі китайського авто, але не думаю, що вони по якості дуже відрізняються, так от - ЖАХ.Вижити в аварії шансів - 0. Тому китайський варіант не рекомендую нікому, і сам не хочу.
На рахунок Fiat i Hundai, я також розглядав варіанти, тільки не знаю чи обслуговування там не занадто дороге і запчастини...
ЛоХан - на мою думку ліпше Ланос
Fiat Grande Punto - класна машинка, дійсно 12-13 тисяч, але ЄВРО, що дорівнює приблизно 16 - 18 тис $!!!
Фабія, якщо брати не базову модель, а трошки кращу, то вийде десь в районі 16 тис., чи не краще за ці гроші взяти Lacetti з мотором 1,8?
 
leonkillerДата: Ср, 11.04.2007, 17.45 | Повідомлення # 10
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
Ланос укр. зборки має назву Сенс і наскільки я знаю агрегати деякі від Таврії (Якшо помиляюсь виправте) а ланоси польської зборки мають вищу ціну і агрегати вроді деякі Опеля (Якшо помиляюсь виправте) На рахунок Шевроле також незнаю .... ну і думаю Ланос все таки надійніший за сеснс....просто не в нас зібраний і думаю трохи краще

В польші зараз я наскільки знаю ланоси вже не збирають а завод польський купили українці (ЗАЗ)
А Ланоси на початках були польські які в порівняно з нашою зборкою і якістю були кращі , зараз всьо штампує україна і то вже пару років
шевроле Авео збирають в Маріуполі нето Мелітополі одним словом також на україні

Добавлено (11.04.2007, 17.45)
---------------------------------------------
Quote
Фабія, якщо брати не базову модель, а трошки кращу, то вийде десь в районі 16 тис., чи не краще за ці гроші взяти Lacetti з мотором 1,8?

ну за 16 тисяч якшо є можливість
можна октавію базову взяти
і вибору машин є по більше вже зарекомендованих брендів
для початку потрібно оприділитись з точною суммою
я так думаю звичайно краще взяти якшо є можливість шось подорожче



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua
 
GalianДата: Ср, 11.04.2007, 19.25 | Повідомлення # 11
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Покажіть мені прайс де на Октавію є ціна 16 тис $, наголошую доларів, НЕ ЄВРО! Я особисто переглянув дуже багато цін,на самі різноманітні моделі. Октавія дорожча тисяч так на 3 - 4, висновок - дорого.
 
bryNETДата: Ср, 11.04.2007, 20.02 | Повідомлення # 12
Admin
Група: Адміністрація
Повідомлення: 794
Репутація: 14
Статус: Offline
Октавія
Фабія
Шевроле Віва
Гранд пунто
Пунто 5дв.


 
leonkillerДата: Чт, 12.04.2007, 00.12 | Повідомлення # 13
Група: Свої
Повідомлення: 42
Репутація: 3
Статус: Offline
Октавія Tour Combi 1,6i/74kW 5-ст. механическая КПП
14 957 Євро що = 16 з копійками тис баксів



LANOS СLUB TERNOPIL
www.lanos.te.ua


Повідомлення відредагував leonkiller - Чт, 12.04.2007, 00.14
 
GalianДата: Чт, 12.04.2007, 09.25 | Повідомлення # 14
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
14 957 * 6.77 / 5.05 = 20051 $

Тобто 20 штук.Якщо я неправий - виправте мене

Добавлено (12.04.2007, 09.25)
---------------------------------------------
6.77 - сьогоднішній курс Євро
5.05 - сьогоднішній курс долара

 
BoraДата: Чт, 12.04.2007, 09.43 | Повідомлення # 15
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
доречі нарахунок октавії - неварта вона тих грошей......20 штук.... вибачайте але то за круто... за 20 мона спокійно взяти фольцваген бору, а вона набагато краща і надійніша за окавію........
Quote (leonkiller)
а завод польський купили українці (ЗАЗ)

але думаю всерівно там поляки працюють.... думаю якість зборки всерівно не зміниться....

Quote (ternopilcars)
Ланос укр. зборки має назву Сенс і наскільки я знаю агрегати деякі від Таврії

не не і ше раз не. Сенс - наша зборка наші деталі - таврієвський мотор ітд.
Ланос - зборка може бути і наша і не наша - мотор від опеля..... міліоннік вродіби

Ну а за шевроле..... можу сказати одне збирають їх на автозазі...... хоча з ними справи не мав, і не можу сказати чи то машина чи всетаки консервна банка як і більшість нових авто шо продають в україні.... sad


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
GalianДата: Чт, 12.04.2007, 09.50 | Повідомлення # 16
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Bora, якби Вам в руки 16 тис баксів і сказали - купи собі нормальну нову тачку, щоб Ви вибрали з того всього набору?
 
GalianДата: Чт, 12.04.2007, 10.24 | Повідомлення # 17
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
А може Volkswagen Polo?

В атачменті прайс.

Долучення: 45619228.xls (16.5 Kb)
 
BoraДата: Чт, 12.04.2007, 10.25 | Повідомлення # 18
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Galian)
Bora, якби Вам в руки 16 тис баксів і сказали - купи собі нормальну нову тачку, щоб Ви вибрали з того всього набору?

сам незнаю........чесно кажучи в мене ні до однієї з тих машинок не лежить душа..... маючи 16 штук я би краще звернув увагу на якусь свіжопригнану іномарку.... типу мерса чи ше чогось такого.... проїздить всерівно довже за наші нові машинки smile


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
GalianДата: Чт, 12.04.2007, 10.27 | Повідомлення # 19
Група: Користувачі
Повідомлення: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Але умова НОВА, тому що береться кредит...
 
BoraДата: Чт, 12.04.2007, 10.31 | Повідомлення # 20
Група: Користувачі
Повідомлення: 335
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Galian)
А може Volkswagen Polo?

поло... незнаю вроді має бути якість фольцвагена, за поло нічого не чув небуду категорично казати "да чи не" але ціна трохи дорогувата sad 14-18 штук.... мда...
незнаю я шо тут сказати..... фольци машини хороші і надійні... але 14 штук за саму просту і дешеву модель.... мда.... мене б жаба задавила стіко за неї платити smile


Street Spirits Ternopil

21099 таке собі зубилко :)

Газ в пол - і на встречку

убийца ауди :)

 
Форум клубу TSC » Авто розділ » Обговорення різних авто » Порадьте з вибором авто (Ланос,Шевроле чи інший варіант?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Ternopil Street Cars 2006-2007